Dijital dönüşümün neresindesiniz? Nerede olduğunuzu tespit edin ve dijitalleşme stratejinizi oluşturun. Konusunda uzman ve doğru bir iş ortağı bulun Müşterilerle iletişim kurun, Kişiselleştirilmiş deneyimlere olanak sağlayan akıllı platformu kullanarak müşteri edinmeyi ve sadakati artırın. Keşfet Beni Arayın Slide Siz hala sadece ofiste mi çalışıyorsunuz? Daha esnek çalışma saatleri, daha yüksek oranda çalışan memnuniyeti İşletmeler ve mobil kullanıcılar, ofislerinde sahip oldukları çalışma olanaklarını evlerine ve ofis dışına da taşımak istemektedir. Yapılan araştırmalar "mobil çalışmanın kullanıldığı işletmelerin %61 ’inde çalışan memnuniyetinin daha yüksek olduğunu" göstermektedir. Keşfet Beni Arayın İşi uzmanına teslim edin, Siz ana işinize odaklanın. AGC, 2006 yılından bu yana sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, İstanbul ve İzmir, Houston ve Dubai deki ofislerinde genç ,dinamik ve yenilikçi yapısıyla yerel ve global pazarda hızla gelişen ve büyüyen bir Microsoft işortağıdır. Keşfet Beni Arayın Microsoft Dynamics 365 ile Mevcut müşterilerinizle iletişiminizi ve Satışlarınızı arttırın! Satışlarınızla beraber şirketinizi de büyütün Keşfet Beni Arayın Microsoft Dynamics 365 Finans ve Operasyonlar Şirketinizi organize eder, güvenli ve istenilen zamanda, Net ve şeffaf bir şekilde sunar. Keşfet Beni Arayın ePosta mesajlarından sayısız satış fırsatı kaçırıyor olabilirsiniz. ePosta imzaları, markanızı ve ürünlerinizi müşterilerinize tanıtmak için harika bir yoldur. Sadece pazarlama amaçlı değil, Kurumsal görünüm, tüm cihazlardan aynı görünüme sahip imzalar ve sorumluluk reddi gibi yasal bildirimleri de kolayca merkezi olarak yönetebilirsiniz. Keşfet Beni Arayın

Hizmetlerimiz

İşletmelere en iyi bilgi teknolojileri ile iş süreçlerini etkinleştirme ve verimliliklerini
arttırma fırsatları sunuyoruz..

Proje
Planlama

Microsoft
Ürünleri

Kullanıcı
Eğitimleri

Uygulama
Danışmanlığı

ERP Projesi
Öncesi Süreç
Analizi

Dış Kaynak
Hizmetleri

Sektöre Özel Çözümler

İş hedeflerinizde hazır yazılımlar ihtiyaçlarınızı veya beklentilerinizi tümüyle karşılamayabilir veya birbiri ile entegre çalışması gereken iş süreçleriniz veya özel rapor talepleriniz olabilir. Birbiri ile entegre olmayan sistemler, verinin birden çok girilmesine, hatalı veri üretilmesine, emek , zaman ve para kaybedilmesine neden olabilir. Endüstri standartı kurumsal uygulamalar, 3.parti özel veya e-devlet uygulamaları veya bunlar ile entegre mobil uygulamalar sayesinde gerçek zamanlı entegrasyonlar işletmenize güç katar. Entegrasyon dışında özel bir rapor gereksinimizde olabilir.

Yazılım projelerinde en zor olan, zaman, bütçe ve kapsamın doğru yönetilmemesi sonucu projelerin başarısız olmasıdır. AGC, uzun yıllar boyunca sahip olduğu yerel ve global deneyim ile, finanstan sağlığa, eğitimden lojistiğe, bilişimden hukuğa kasar pek çok farklı sektörlerde ispatlanmış başarısı ile size en uygun çözümleri sunar. Talebiniz öncelikle mevcut altyapınız, yazılım ve donanım platformlarınıza göre analiz edilir. Karşılıklı proje takımları belirlenir. Kritik başarı faktörleri ve zaman planlaması yapılır. Teklif onayı sonrası çalışma başlatılır. Belirlenen dönüm noktalarında proje değerledirme toplantıları yapılarak, ürün test aşamasına getirilir. Siz özel çözümü test ederken, proje ekibi çıkabilecek hata veya düzeltmeler ile birlikte kullanıcı eğitimi ve canlı geçişi planlar. İstenen başarım kriterleri sağlanmış ise ürün canlı ortama aktarılarak proje süreci başarı ile tamamlanmış olur.

Bilgilerinizi bırakın, Sizi arayalım