Zamanı Daha Hızlı Değere Dönüştürün Zengin ERP yetenekleriyle, endüstriye özgü yetenekleriyle, çözümünüzü hızlıca dağıtarak ve sonuçları hemen almanızı sağlayarak, iş gereksinimlerinizi karşılamanıza yardımcı olur. Keşfet Bilgi Al Rekabette Avantaj Elde Edin Şirketinizi rakiplerinizden farklı hale getirin Modele dayalı, katmanlı mimari ile gereksinimlerinizi destekleyecek şekilde hızlıca uyarlama yeteneği ile, rakipleriniz karşısında size önemli bir avantaj sağlar. Keşfet Bilgi Al Microsoft Platformunun Gücünden Yararlanın Tesiste veya bulut ortamında çalışan ERP, iş ve üretkenlik uygulamaları, iletişim çözümleri ve arka plandaki teknoloji platformunun gücünü kullanın. Keşfet Bilgi Al

Stratejik finansal kararları yapay zeka ile destekleyin

Gerçek zamanlı, tümleşik global mali raporlama, yerleşik analitik ve tahmine dayalı bilgiler kullanarak büyümeyi desteklemek için kurumunuzun durumunu değerlendirin, mali kontrolleri iyileştirin, nakit akışını en iyi duruma getirin ve stratejik kararları daha hızlı alın.

Finansal işlemlerinizi tümleştirip otomatikleştirin

Yerleşik Power BI etkileşimli veri görselleştirme imkanı sunan rol tabanlı çalışma alanları ile daha akıllıca, hızlı eylemler ve kararları mümkün kılarak kurumunuzun durumunu izlemek ve performansı iyileştirmek üzere üst düzey temel kurum ölçümleri ile hareketlerin detayına gitme özelliği sağlayın. Zaman tasarrufu yapmak, hataları azaltmak için görevleri otomatikleştirin ve önceliklerini belirleyin, ayrıca Office 365 gibi bildiğiniz tümleşik araçlar ve uygulamalarla daha fazla işi tamamlayın.

Operasyonel giderleri azaltın

Süreç otomasyonu, bütçe denetimi ve finansal planlama ile analiz ile kurumsal coğrafyalarda maliyetleri azaltın ve harcamaları en iyi duruma getirin.

Global finansal karmaşıklığı ve riski azaltın

Finansal işlemlerinizi kolay ve doğru bir şekilde yönetmenizi sağlayan esnek, rehberli, kural tabanlı bir hesap planı ve boyutlarla değişen yerel ve global finansal gereksinimlere hızlıca adapte olun. Yasal raporları ve vergi raporlarını, e-faturalamayı ve ödemeleri basitleştiren kodsuz yapılandırma servisiyle sık sık değişen yasal gerekliliklerle başa çıkın.

Microsoft-DynamicsAX-2012R3-pdf-cover
Microsoft-DynamicsAX-Almak-Icin-Nedenler-pdf-cover
Microsoft-DynamicsAX-for-Retail-pdf-cover
Microsoft_Dynamics_AX_2012_brochure-pdf-cover
Neden Microsoft?

Akıllı, uyarlanabilir Dynamics 365 kurumsal uygulamalarının genişliği ve derinliği ile yenilikler yapın. Azure’da yerleşik ve Office 365, Power BI ve Microsoft Power Platform ile iyice tümleştirilmiş olan Dynamics 365 belirli bir ölçekte güvenli, genişletilebilir kurum çözümleri sunar. Sorunsuz bir deneyim için verilerinizi Microsoft yığını ve iş ortağı çözümlerinde bağlayın. Kurumunuzu hızlıca değişen global iş ortamında rekabetçi tutan yapay zeka odaklı tahmine dayalı bilgilerle dönüştürün.

Ayrıntılı raporlama özellikleri, finansal zeka ve yerleşik gerçek zamanlı analitik ile defterleri daha hızlı kapatın ve global finans yönetimini basitleştirin. Dövizi yerel olarak ele alan ve ay sonu işlemlerini kısaltan tek bir kurulumda birden fazla varlığı ve para birimini destekleyen esnek ve çevik finansal raporlamayı devreye sokun.

Tahmine dayalı makine öğrenimi önerileri ve müşteri ödemelerini zamanında yapmak için proaktif rehberlikle karları artırın ve nakit akışını iyileştirin.

Ayrıntılı raporlama özellikleri, finansal zeka ve yerleşik gerçek zamanlı analitik ile defterleri daha hızlı kapatın ve global finans yönetimini basitleştirin. Dövizi yerel olarak ele alan ve ay sonu işlemlerini kısaltan tek bir kurulumda birden fazla varlığı ve para birimini destekleyen esnek ve çevik finansal raporlamayı devreye sokun.

Tahmine dayalı makine öğrenimi önerileri ve müşteri ödemelerini zamanında yapmak için proaktif rehberlikle karları artırın ve nakit akışını iyileştirin.

Rol tabanlı çalışma alanları, Office 365 entegrasyonu ve mali görevleri otomatikleştirmenizi ve önceliklerini belirlemenizi sağlayan öngörücü bilgiler ile daha fazla iş tamamlayın.

Office 365 şablonları ile değişen kurum gereksinimlerine kolayca adapte olmak üzere faturalar ve ekstreler gibi belgeleri özelleştirin.

Yeni gelir tanıma standartlarına kolayca adapte olmak, denetim maliyetlerini azaltmak ve mali tablolarınızı raporlamak için otomatik yinelenen faturalama ile abonelik tabanlı ekonomide başarı sağlayın.

Finansal işlem otomasyonu, yükümlülük, bütçe kontrolü ile finansal planlama ve analiz ile kurumunuzu kurumsal coğrafyalarda daha verimli bir şekilde işletin.

Esnek, rehberli, kural tabanlı bir hesap planı ve boyutlar kullanarak değişen global finansal gereksinimlere kolayca uyum sağlayın. Kodsuz yapılandırılabilir vergi, e-fatura, ödeme ve raporlama biçimleriyle sıkça değişen yasal gereksinimleri yönetin.

Yerel ve global kurum gereksinimlerini karşılayın, düzenlemeleri iyileştirin, riskleri azaltın ve kutudan çıkarır çıkarmaz 37 ülke ve 42 dilde uyumluluk sağlayın. Finance’i yerel ihtiyaçlarınızı karşılamak için önceden oluşturulmuş iş ortağı çözümleriyle daha da genişletin.

Microsoft Dynamics 365 – Finans ile ilgili Makaleler

Bilgilerinizi bırakın, Sizi arayalım