Office 365 in en iyi 5 özelliği

Office 365 in en iyi 5 özelliği

Her sürümde, Microsoft’un Office 365 fırsatları teknolojiyi gittikçe güçlendiren fırsatlar sunuyor. Bazen çalışma şeklimizde bir rutine gireriz ve alışkanlıkları değiştirmek zor olabilir. Ancak,  sunulan tüm bu harika yetenekler sayesinde, kendimizi, çalışanlarımızı ve işimizi güncelllemek önemlidir. Bu dijital dönüşümün anahtarıdır!

Office 365 ya da ekosistemdeki fırsatların ayrıntılarını merak edenler için, ihtiyacınız olacak en iyi 5 özelliği ele alalım.

1. Dokümanlar üzerinde gerçek zamanlı işbirliği

Evet, doğru okudunuz Siz ve meslektaşlarınız aynı anda bir belge üzerinde çalışabilirsiniz. Hatta onların sayfada yazdıklarını görebilirsiniz, birlikte çalışmak herhalde bundan daha verimli olamazdı! Bu özellik sayesinde, beraber çalışmalardaki sıkıntılı noktalardan biri olan sürüm kontrolü sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

2.Microsoft Teams uygulamasına telefonunuzdan erişin

Hareket halindeyken ekibinizle bağlantı kurmanız gerekirse? Office, mobil cihazınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde “ekibinize” bağlanmanıza olanak tanıyan Teams mobil uygulaması ile iletişim kurabilirsiniz.

3.Cihazlar arası entegrasyon

Team’ı mobil olarak erişim sağladıktan sonra, çalışmanın geri kalanına masaüstü veya diğer cihazlardan da sorunsuz bir şekilde kullanmanızı ve işinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Sadece giriş yapın ve bıraktığınız yerden devam edin.

4.Yerel sohbet özellikleri

Uygulama içi sohbet entegrasyonu ile iş arkadaşlarınızla mesajlaşabilirsiniz. Hepsinden iyisi, sesli konuşmayı herhangi bir cihazda devam ettirebilirsiniz. Office 365 birlikte çalışmak için oluşturulmuştur, bu nedenle araçlar ve işlevleri ekosistem içinde güvenilirdir.

5.Çevrimdışı çalışmak

İnternet bağlantısınız yok mu? Sorun yok! Office 365, çevrimdışı çalışmanıza imkan  sağlar, tekrar çevrim içi olduğunuzda, yeni sürümler otomatik olarak yüklenirve bağlı olan diğer cihazlara gönderilir.

Şimdi fırsatları biliyorsunuz, Office’in sunduğu tüm avantajlardan faydalanmak için iş ortağınız ile iletişime geçin.

 

Priscila Bernardes