CodeTwo e-posta imza çözümleri yakında çıkacak Exchange 2019 ‘u destekleyecek

CodeTwo e-posta imza çözümleri yakında çıkacak Exchange 2019 ‘u destekleyecek

Microsoft kısa bir süre önce Exchange 2019 ‘un önizleme sürümünün indirilebilir olduğunu duyurdu. Ürün çok yakında tam anlamıyla piyasaya sürülecek. Bu duyurunun yanı sıra, CodeTwo’nun e-posta imza çözümlerinin yakında Exchange ‘in en yeni sürümünü destekleyeceğini bildirmekten memnuniyet duyuyoruz.

CodeTwo’nun portföyünde, e-posta imzalarını profesyonel, birleştirilmiş ve otomatik tutmaya yardımcı olan kurum içi organizasyonlar için uygun çözümler bulabilirsiniz. Geçerli program listesi şunları içerir:

  • CodeTwo Exchange Rules 2007
  • CodeTwo Exchange Rules 2010
  • CodeTwo Exchange Rules 2013
  • CodeTwo Exchange Rules 2016
  • CodeTwo Exchange Kuralları Pro

Yakında, bu listeye e Exchange 2019’u destekleyecek yeni bir çözüm “CodeTwo Exchange Rules 2019” eklenecek. Ayrıca, CodeTwo Exchange Rules Pro sürümü, Exchange 2007, 2010, 2013, 2016 ve 2019 sunucularının herhangi bir kombinasyonunun karma ortamları için istenen çözümü sağlayan en yeni Exchange Server’ı destekleyecektir.

CodeTwo Exchange Kuralları Ailesine Yeni Katılanlar

CodeTwo Exchange Rules çözümlerinin her biri, e-posta imza yönetimini merkezileştirmek ve otomatikleştirmek isteyen kurumlar için mükemmel bir seçimdir. Görüntü ile ilgili sorunlar, tutarsız tasarım veya e-postaların sonunda eklenen imza yığınları, CodeTwo ürünlerinin çözebileceği sorunlardan yalnızca bir kaçıdır. Bu çözümlerde yeniyseniz veya denemeden karar vermek istemiyor iseniz, her birini ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 30 günlük bir deneme süresi hakkı olduğunu için, rahatlıkla deneyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Yazar: