Yeni yıl eposta imzalarınızı CodeTwo Email Signatures Office 365 ile oluşturun

Yeni yıl eposta imzalarınızı CodeTwo Email Signatures Office 365 ile oluşturun

Yeni yıl temalı e-posta imzaları oluşturmayı düşünmek iyi bir fikir. Office 365 imzalarınıza promosyon afişleri ekleyerek, müşterilerinize özel teklifler, indirimler veya açılış saatleri ile ilgili güncellemeleri kolayca bildirebilirsiniz. Office 365 için CodeTwo E-posta İmzalarını kullanarak bunun nasıl yapılabileceğini görelim.

Yeni Yıl temalı pazarlama afişlerini kullanın

Müşterilerinizi yılbaşı özel teklifleriniz hakkında uyarmanın en kolay ve ucuz yolu, e-posta imzalarına pazarlama afişleri eklemektir. İmzalardaki afişler, birden fazla amaç için kullanabileceğiniz ücretsiz pazarlama alanınızdır. Yeni yıl sloganlarınızı tanıtabilir, mevsimlik indirimleriniz hakkında alıcıları bilgilendirebilir veya herkese “Mutlu Bayramlar” dilebilirsiniz.

Farklı bölümler için farklı yılbaşı afişleri ayarlayın

Sadece bir yeni yıl temasına bağlı kalmanız gerekmiyor. Office 365 için CodeTwo E-posta İmzası, farklı gönderenler için farklı afişler ayarlamanıza olanak tanır. Böylelikle, örneğin. Çeşitli iş ihtiyaçlarına cevap veren Satış ve Pazarlama Departmanları. Afişler ayrıca web kaynaklarına da bağlanabilir. Bu bağlantıya özel bir etiket eklerseniz, Yeni yıl kampanyalarınızın performansıyla ilgili bazı istatistik verileri toplayabilirsiniz.

İşletmenizin ne zaman açık olduğunu müşterilerinize bildirin

Müşterileriniz, Yeni yıl tatili sırasında işletmenizin açık gün ve saatlerini bilemeyebililer. Ve Tatillerde normal olarak çalışmayı planlıyor olsanız bile, bu müşterileriniz ve iş ortaklarınız için açık olmayabilir. Bu nedenle, çalışma saatlerinizle ilgili tahminden kaçınmak için, bu bilgileri imzalarınıza eklemeniz yeterlidir.

Yeni Yıl kampanyalarını önceden planlayın

Yeni yıl kampanyalarınızı önceden planlamak için Office 365 için CodeTwo Email Signatures’ı kullanabilirsiniz. Yerleşik Zamanlayıcı seçeneği size burada yardımcı olacaktır. Kuralınızın etkinliği için çok spesifik zaman aralıklarını hızlıca seçebileceğiniz, sezgisel ve kullanımı kolay bir panel sağlar. Daha fazla esneklik için, her e-posta imzası kuralı için etkinlik süresini ayrı ayrı zamanlayabilirsiniz.

Office 365 için CodeTwo E-posta İmzalarını kullanarak Yeni yıl imzalarını ayarlayın

Office 365 için CodeTwo Email Signatures ile, sadece birkaç tıklamayla şenlikli e-posta imzanızı kurabilirsiniz. Aslında, istediğiniz kadar çok sayıda Noel imzası kurabilirsiniz. Ve her bölüm için farklı şablonlar oluşturmaya karar verirseniz, uygulama buna hazırdır.

İmza kurulumunu 1-2-3 gibi kolaylaştırmak için, imzayı sıfırdan oluşturmanız bile gerekmiyor. Bunun yerine, programın kitaplığından önceden tanımlanmış imza şablonlarından birini yükleyebilir ve bunları ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.

Yeni yıl kampanyalarını önceden planlamak isterseniz, Zamanlayıcı özelliği kullanışlı olacaktır. Kural etkinlik aralıkları belirledikten sonra, tatil sezonu imzalarınızın doğru zamanda e-postalara otomatik olarak ekleneceğinden emin olabilirsiniz.

Yeni Yıl e-posta imzaları için hazır mısınız?

Office 365 için CodeTwo Email Signatures kullanıcısıysanız, Kullanıcı Panelinde hesabınıza giriş yapıp kendi festival e-posta imzalarınızı tasarlamaya başlayabilirsiniz.