CodeTwo ve Hively ile e-postada müşteri memnuniyetini ölçün

CodeTwo ve Hively ile e-postada müşteri memnuniyetini ölçün

Hively ve CodeTwo e-posta imzası yönetimi araçları

müşterilerinizin memnuniyet düzeyini ölçmenizi sağlar. Tek tıklamayla anket hizmetleriyle kolay entegrasyon sayesinde, müşterilerinize gönderdiğiniz her bir e-posta yalnızca bir saniye içinde geri bildirim toplamak için kullanılabilir. İstatistikler, müşteri hizmetleri ekibinizin en iyi üyelerini kabul etmek ve müşterilerinizin genel memnuniyetini daha da artırmak için kullanılabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla seçenek sunmak için, tek tıkla anket sağlayıcısı olan Hively ile entegre edildi.

Tek tıklamayla anketler ve e-posta imzaları sadece birlikte gider. Office 365 veya CodeTwo Exchange Kuralları için Hively ve CodeTwo Email Signatures entegrasyonu sayesinde, seçilen kriterlere giren e-postalara otomatik olarak tek tıklamayla anket ekleyebilirsiniz. Alıcılar deneyimlerini sadece bir düğmeyi tıklatarak değerlendirir. Bu çözümün sadeliği müşterileri görüşlerini kolayca paylaşmalarını sağlar.

E-posta imzası yönetim araçlarımız sayesinde, tek tıklamayla anketleri imzalarla entegre edebilirsiniz, böylece kullanıcının yeni özelliği kullanması için ayrıca bir efor harcamanız gerekmez. Puanlama görünümü (snippet), hangi cihazların gönderilmesinde kullanılırsa kullanılsın, e-postaların ayrılmaz bir parçası olur. Dahası, görüntüleri gizli eklentiler olarak ekleme özelliğini kullanabilirsiniz, böylece derecelendirme düğmeleri ve diğer grafikler e-posta istemcileri tarafından engellenmez.