iPhone ve iPad de e-posta yanıtlarından kaybolan resimlerle ilgili sorunlar nasıl düzeltilir?

iPhone ve iPad de e-posta yanıtlarından kaybolan resimlerle ilgili sorunlar nasıl düzeltilir?

E-postalarınızdaki resimleri iPhone veya iPad gibi iOS cihazları kullanıyorsanız karşılaşabileceğiniz bir sorun olduğunu biliyor muydunuz? Bir mesaja her cevap verdiğinizde veya böyle bir yerel posta uygulamasını kullanarak ilettiğinizde, resimler, logolar veya afişler gibi grafik öğeler silinir. Bu, iPhone’lar ve iPad’ler için varsayılan bir davranıştır, ancak Exchange Server’da çalışan CodeTwo Exchange Rules ile bir çözüm var.

Resimler neden iPhone veya iPad’den siliniyor?

Bu, bir mesajı yanıtladığınızda e-posta gövdesindeki resimleri silmek için yerel iOS posta uygulamasında varsayılan davranıştır. Posta kutularını dağıtmak ve biraz yer açmak için bir yol olabilir. Belki de bu şekilde tasarlanmıştır, çünkü orijinal alıcı görüntüleri zaten görmüş. Bu mükemmel bir mantıksal olarak bulunsa da, bazıları için işinizi daha da zorlaştıran bir durumdur.

Çoğu senaryoda, e-posta imzası resmi veya herhangi bir grafik öğesi kaybolur ve bir yanıt düğmesine bastıktan hemen sonra <image.png> gibi bir yer tutucu ile değiştirilir.

Bunu bir problem olarak görmüyorsanız tamam, ama bu durumun çözümü var!

1. Senaryo

Size birkaç görüntü içeren bir eposta gönderildiğinde. Normal olarak, “Resim 1’de bunu değiştir, resmi 2 sil, bunu resim 3’e ekle…” cevabını vereceksin. Ancak iPhone’u kullanarak yanıt verirseniz, görüntüler e-posta gövdesinde görünmez. Bu, çalışanın Gönderilmiş öğeler klasöründe doğru e-postayı bulması ve yorumlarınızla karşılaştırması gerektiği anlamına gelir.

2. Senaryo

Profesyonel bir e-posta imzası tasarlıyor ve uyguluyorsunuz. Her şeyin şirketinizin görsel kimliğine uygun olduğundan emin olun, pazarlama banner’larının hepsi ışıltılı ve çekici olabilir. Ama kullanıcılarından birisi, bir iPhone kullanarak cevaplar, her şey parçalanır. Dikkatle hazırlanmış tüm resimler yerine, herkesin görebileceği gibi <image1.png> ve benzeri kutular görünmektedir.

IPhone veya iPad tarafından kaldırılan resimler nasıl geri yüklenir?

Şirketiniz Exchange Server kullanıyorsa, sizin için bir çözümümüz var. E-posta imza yönetim yazılımımız olan CodeTwo Exchange Kuralları, artık iPhone veya iPad’in yerel posta uygulaması tarafından kaldırılan görüntüleri geri yükleyebilirsiniz. CodeTwo Exchange Kuralları, e-postalara sunucu taraflı e-posta imzaları ekler. Yazılım profesyonel, kişiselleştirilmiş e-posta imzaları oluşturmayı ve bunları tüm e-postalara eklemeyi kolaylaştırır. Kullanıcıların yanlarında herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur ve bu yönetim aracının temel yapılandırması 15 dakikadan fazla sürmez. Düzeltme çok basittir. Sadece iPhone ve iPad eylemi tarafından kaldırılan görüntüleri, kullanıcılarınız tarafından gönderilen e-postalara imza ekleyen kurallara ekleyin veya bu işlemle yeni bir kural oluşturun ve görüntüler, müşterilerinizin e-postalarında ve resimlerinde kalır.