Office 365 için CodeTwo E-posta Signatures, Şimdi Ücretsiz Backup Aracı ile geliyor

Office 365 için CodeTwo E-posta Signatures, Şimdi Ücretsiz Backup Aracı ile geliyor

CodeTwo, bulut tabanlı e-posta imza çözümü Office 365 için CodeTwo E-posta Signatures’ın yanında artık  Office 365 için yedekleme aracı olan CodeTwo Backup ’ın 1 yıllık ücretsiz aboneliği ile geleceğini duyurdu.

1 Haziran 2018 den itibaren, Office 365 için CodeTwo E-posta Signatures’ın , Exchange Online’da merkezi e-posta imza yönetimi aracı,1 yıllık aboneliğini satın alan tüm yeni müşteriler Office 365 için CodeTwo Backup ‘ın 1 yıllık ücretsiz aboneliğini talep edebilecekler. Bu birliktelik ile kolayca kullanabileceğiniz,  otomatik profesyonel e-posta imzaları ve posta kutusu veri yedekleme için size çözüm sunuyor.  Üstelik sadece Office 365 için CodeTwo E-posta Signatures için ödeme yaparak, yedekleme aracını da ücretsiz edinebileceğiniz için maliyetlerden tasarruf etmenize olanak sağlayacak.

Office 365 için CodeTwo E-posta Signatures,  Office 365 bulut ortamında e-postalarınıza otomatik olarak eklenen profesyonel tam imzaları oluşturmanızı ve merkezi olarak yönetmenizi sağlayan merkezi tabanlı bir e-posta imza çözümüdür. Bu uygulama ile müşterilerinizi ve iş ortaklarınızı, kullanıcıların Office 365 fotoğraflarını, resimlerini, şirket logolarını, web linklerini, sosyal medya simgelerini ve tek tıkla CSAT memnuniyet anketlerini, vb. içeren e-posta imzaları ile etkileyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için tıklayın.
Office 365 için CodeTwo Backup  (Bu özel teklifte 1 yıl ücretsiz olarak abone olabileceğiniz) Office 365’te kullanıcıların posta kutularının tam veya seçmeli posta kutusu bazlı yedek kopyalarını otomatik olarak oluşturmanıza olanak sağlayan bir yedekleme çözümüdür. Posta kutusu verilerinizin çevrimdışı bir kopyası oluştuğunda, program belirli e-postalar, kişiler veya diğer posta kutusu öğeleri için göz atmanıza, bunları ön izlemenize ve gerekirse orijinal veya yeni bir konuma geri yüklemenize olanak tanır.

Office 365 için CodeTwo Backup’ın ücretsiz aboneliğini kimler alabilir?
Yıllık CodeTwo email Signatures for Office 365 aboneliği satın alan herkes Office 365 için CodeTwo Backup ‘a 1 yıl süre ile ücretsiz abonelik alabilir. E-posta imza çözümü için sipariş verdikten sonra, yedekleme yazılımı için ücretsiz abonelik talep edebilirsiniz.

Ücretsiz abonelik nasıl edinilir?
Office 365 için CodeTwo E-posta Signatures ‘ı satın aldıktan sonra,Office 365 için CodeTwo Backup ‘ın ücretsiz abonelik talebinde bulunma talimatlarını içeren bir e-posta alacaksınız. Mail size ulaştıktan sonra 5 gün içinde maili cevaplayarak Office 365 için CodeTwo Backup ‘a ücretsiz abone olabileceksiniz.
Ücretsiz abonelik kaç kullanıcıyı kapsar?
Ücretsiz CodeTwo Backup aboneliği, Office 365 için CodeTwo E-posta Signatures’ta ödeme yaptığınız kullanıcı sayısını kadardır. Örneğin, 10 kullanıcı için e-posta imza yazılımının yıllık aboneliğini satın alırsanız, bir yıl boyunca 10 adet CodeTwo Backup lisansına sahip olacaksınız.
Özel teklifin süresi dolduğunda ne olur?
CodeTwo Backup için Office 365’in 1 yıllık ücretsiz aboneliği sona erdiğinde, standart bir lisans satın alarak bunu yenileyebilir veya herhangi bir neden bildirmeden kullanmayı bırakabilirsiniz. Seçim sizin. Aboneliği uzatmaya karar verirseniz iş ortağınız üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Milena Szyrwiel