T-Expert, Office 365 ile Dökümanlarını Buluta Taşıdı

T-Expert, Office 365 ile Dökümanlarını Buluta Taşıdı

Merkezi Türkiye’de bulunan T-Expert Global Customs Solution, Türk nakliyecilerin yurtdışındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmetler sunan bir spedisyon şirketidir. Hırvatistan ve Macaristan, ofislerinde, nakliyecilere teminat, beyan yazımı, gümrükleme, depolama ve yurtdışında yaşadıkları olumsuz hadiselere de (kaza, araç arızaları,trafik cezaları vb.) çözüm sunmaktadır.

T-Expert Genel Müdürü Recep Ali Yılmaz, firmanın kuruluşundan itibaren kullanmakta oldukları Office 365’i seçmelerindeki en önemli nedenin ihtiyaç duydukları uygulamalara her yerden kolaylıkla ve rahatlıkla erişebilmeleri olduğunu belirtiyor.  Türkiye ve Avrupa’da bulunan ofisleriyle sürekli haberleşme halinde olan firma, Office 365 ile operasyonlarında hız kazanırken iş verimliliklerini de arttırdı.

T-Expert çalışanları, Office 365’i ilk günden itibaren herhangi bir adaptasyon sorunu yaşamadan verimli bir şekilde kullanmaya başladılar.

Firmanın, müşterileri için önemli yazı ve dökümanları temin etmesi, iş operasyonlarının en önemli kısmını oluşturuyor. Office 365’in kullanıcı için pratik ve tüm yazışma ve dosyaların bulut tabanlı bir sistemde olması, döküman yönetimi konusunda firmaya büyük avantajlar sağlamaktadır.

office365 dokuman yonetimi

T-Expert Global Customs Solution, Office 365 ile Dökümanlarını Buluta Taşıdı

T-Expert Genel Müdürü Recep Ali Yılmaz, Office 365’e geçiş sürecinde Microsoft İş Ortağı AGC Yazılım ile çalışmaktan memnun olduklarını ve firma danışmanlarının beklentilerine cevap verdiğini ekliyor.

  • T-Expert çalışanları her yerden e-postalarına, ofis programlarına ve telekonferans sistemlerine rahatlıkla ulaşabiliyor.
  • E-posta sistemleri, Office 365 sayesinde tek bir web arayüzünden kolayca sağlandı.
  • Yedek alma ve arşivleme maliyetleri ortadan kalktı.
  • Yurtdışı ofislerinin birbiriyle olan iletişimi, veri akışı çok daha hızlandı ve güvenilir hale geldi
  • Lisanslama maliyetleri kalktı ve kullandıkları kadar ödeyerek maliyet optimizasyonu sağlandı.

Microsoft Kobi Çözümleri tüm dünyada büyüklü küçüklü milyonlarca işletmeye güç katıyor. Bizi arayın, bulut bilişim uygulamaları ile üretkenlikten hareket halinde çalışmaya, iş zekasından bilgi güvenliğine kadar işinize neler kattığını danışmanlarımızdan öğrenin.


Office 365 Kurumsal Paketi 30 gün süreyle ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için tıklayın.